بر اساس بیانیه مطبوعاتی که با nft now به اشتراک گذاشته شده است، یک شرکت Web3 به نام Fair.xyz که فناوری می‌سازد تا عملکرد قراردادهای هوشمند را بهبود بخشد، روز چهارشنبه همکاری جدیدی با OpenSea برای انتشار ویژگی جدید «مینتر توکن» خود اعلام کرد.


Minter Token یک توکن روحی است که از نظر رمزنگاری ثابت می‌کند که صاحب کیف پول NFT ضرب کرده است، حتی اگر مالک دارایی دیجیتال را فروخته یا انتقال داده باشد.

این ابزار کیف پول کاربر را تجزیه و تحلیل می کند و یک اثر هنری مولد سه بعدی ایجاد می کند که NFT ضرب شده را نمایش می دهد.
در آینده، Minter Token می‌تواند گسترش یابد و موارد دیگر استفاده از توکن روحی مانند اثبات مالکیت دارایی، آثار فیزیکی فیزیکی یا حتی سهام یک شرکت را نیز شامل شود.


چرا مهم است


از آنجایی که دارایی‌های دیجیتالی می‌توانند به راحتی دست به دست شوند، هیچ راه خوبی برای تشخیص اینکه چه کسی NFT یک پروژه خاص را در ابتدا ایجاد کرده است (مثلاً جستجو در تاریخچه شخصی در بلاک چین) وجود ندارد.

توکن Minter Fair.xyz قصد دارد آن را تغییر دهد، و این کار را برای استخراج کنندگان آسان می کند که برای کمک به ایجاد انجمن های NFT اعتبار بگیرند و به طور بالقوه به آنها اجازه می دهد در رویدادهای انجمن دارای دروازه شرکت کنند.

Minter Token اشاره ای به مجموعه دارانی است که در ابتدای پروژه های NFT آنجا بودند. توکن‌های Soulbound غیرقابل انتقال هستند، به این معنی که این ویژگی بیشتر در مورد شناسایی و وضعیت جامعه است تا برگرداندن یا کسب سود در NFT.

ایزاک کاملیش، یکی از بنیانگذاران Fair.xyz، در بیانیه مطبوعاتی گفت: «ما می‌دانیم که هر پلتفرم NFT این را می‌گوید، اما ما واقعاً در ابتدا در مورد جامعه هستیم. “به همین دلیل است که ما به شدت احساس کردیم که برای ایجاد ارزش های خود به عنوان یک شرکت و معرفی خود به جامعه Web3، می خواهیم چیزی برای کل جامعه Web3 بسازیم.”

به عنوان یک سرمایه گذار در Fair.xyz، OpenSea از این ویژگی حمایت کرده است، آن را در توییتر تقویت کرده و از مخاطبان خود برای کمک به نمایش این نسخه استفاده می کند.

هفته آینده، 7 سپتامبر، ساعت 3 بعدازظهر به وقت شرقی، به ما بپیوندید تا فضاهای توییتر میزبانی شده توسط @fairxyz و @lior_eth، جایی که ما از لحظه فرهنگی بعدی برای اکوسیستم NFT پرده برداری خواهیم کرد – The Minter Token pic.twitter.com/1fIGlr6Bvk

— OpenSea (@opensea) 2 سپتامبر 2022

برای ضرب کردن توکن Minter، کاربران به minter.fair.xyz مراجعه می‌کنند، کیف پول مبتنی بر اتریوم خود را متصل می‌کنند و Fair.xyz به‌طور خودکار تمام NFT‌هایی را که تا به حال ضرب کرده‌اند نمایش می‌دهد. هنگامی که کاربر یک NFT را انتخاب می کند، این ویژگی یک اثر هنری رندر سه بعدی از توکن تولید می کند و به کاربران اجازه می دهد آثار هنری را به عنوان 1 از 1 NFT برش دهند.

بعدش چی


مفهوم نشانه‌های soulbound هنوز یک مفهوم نسبتاً جدید است، حتی برای NFT. اگرچه برخی از شرکت‌ها ادعا می‌کنند که آنها را ایجاد کرده‌اند، اما توکن‌های هویت و شهرت غیرقابل انتقال به شدت تفرقه‌انگیز هستند. بازیگران بد، از هکرها گرفته تا رژیم های مستبد، می توانند از آنها برای شناسایی افراد مورد علاقه به دلایل اشتباه استفاده کنند.

سرقت نشانه های روحی به همان اندازه نگران کننده است، اگرچه برخی از مدل بازیابی اجتماعی به عنوان مقابله با این سناریوها حمایت کرده اند.

صرف نظر از این، آنها یک ایده قانع کننده در دنیای وب 3 هستند که می توانند دیدگاه جامعه و تعامل با مفهوم مالکیت دائمی را تغییر دهند.

توکن Minter Fair.xyz پنجره‌ای شگفت‌انگیز خواهد بود که نشان می‌دهد چگونه ساکنان Web3 ارزش اصالت، موقعیت و نوآوری را در جوامع NFT زمانی که پولی در کار نیست، انتخاب می‌کنند.

منبع : nftnow

مشاهده کامل اخبار کلیک بر روی ، اخبار NFT ، بهترین و بروز ترین اخبار حال حاضر دنیای nft همچنین برای خرید NFT ، کلیک کنید .

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *