تبلیغات برای فروش NFT

تبلیغات برای فروش NFT


تبلیغات برای فروش NFT ، همانطور که عموم مردم به درک و آشنایی بیشتر با توکن های غیرقابل تعویض (NFT) می رسند، شرکت ها در حال توسعه راه های جدیدی برای استفاده از آنها هستند. با این حال، بازاریابی به همان اندازه که برای شرکت مبتنی بر نرم افزار یا محصول معمولی شما مهم است، برای NFT ها نیز مهم است.

چرا؟ زیرا افزایش محبوبیت NFT ها منجر به اعلام سیل پروژه های جدید NFT شده است. تبلیغات برای فروش NFT ، گم شدن در هیاهوی تبلیغاتی آسان است – و حتی متوجه نمی شوید که دارید این کار را می کنید.

اما اگر می‌خواهید محصولی را تبلیغ کنید که ارزش واقعی دارد، باید مطمئن شوید که مخاطبان شما می‌دانند چه چیزی آن را از رقبا متمایز می‌کند. ما با چندین محصول NFT کار کرده ایم و خدماتی مانند طراحی و استراتژی تبلیغات، گسترش رسانه ها، طراحی گرافیک و حتی مدیریت رسانه های اجتماعی را ارائه کرده ایم.

اگر نمیدانید اصلا ان اف تی های چی هستند روی کلمه NFT چیست ، کلیک کنید . هخمچنین اگر قصد دارید از اخباری که برای ان اف ها منتشر میشود عقب نمانید روی کلمه اخبار NFT کلیک کنید تبلیغات NFT برای فروش .

چرا روش تبلیغات NFT برای فروش مهم هست ؟

در هر مورد، ما توانسته‌ایم با راهنمایی مشتریان خود به سمت استراتژی‌ها و تکنیک‌های بازاریابی مؤثر، به آنها در دستیابی به اهداف خود کمک کنیم. و ما به این کار برای هر پروژه جدیدی که وارد فضایی می شود که بخواهد پروژه NFT خود را تبلیغ کند، ادامه خواهیم داد.

مانند هر شرکت یا محصول جدید دیگری، بازاریابی و تبلیغات پروژه NFT شما بخش مهمی برای جلب توجه بیشتر، ثبت نام کاربران و تبدیل خرید است.

می دانید که فقط به کار بردن استراتژی ها کورکورانه نیست. این در مورد تحقیق است. این در مورد رویکردی است که بخشی از مهندسی و بخشی از هنر است. این در مورد درک آنچه در گذشته کار می کرد و چرا کار می کرد، و چگونگی استفاده از آن دانش برای ایجاد یک اتفاق جدید امروز است.

تبلیغات برای فروش NFT ، این در مورد داشتن یک چشم انداز استراتژیک برای پروژه، و سپس کار کردن به عقب از آنجا برای برنامه ریزی همه چیز است و در حالی که نمی‌توانیم آینده را پیش‌بینی کنیم، می‌توانیم بر اساس شرایط، روندها و داده‌های کنونی حدس‌های دقیقی بزنیم.

تبلیغات NFT برای فروش

چگونه یک NFT را بفروشیم ؟

تحقیق کنید که مشتریان شما در این لحظه به دنبال چه چیزی هستند، تا بتوانید نیازهای آنها را قبل از اینکه متوجه شوند نیازی وجود دارد، پیش بینی کنید. به آنچه که رقبای شما در حال حاضر انجام می دهند نگاه کنید – و بفهمید که چگونه می توانید آن را بهتر انجام دهید.

بنابراین با برداشتن گام‌هایی در جهت ترسیم نیازهای مخاطبان هدف و اجرای این استراتژی‌های بازاریابی موثر NFT، از سایرین متمایز شوید.

اگر قصد دارید به طور کامل تکنیک ها و روش های فروش NFT را بدانید روی کلمه چگونه NFT بخریم و بفروشیم کلیک کنید . همچنین میتوانید بهترین و معتبر ترین سایت هایی که در آن میتوانید NFT های خود را بفروشید هم میتوانید روی کلمه بهترین سایت های خرید NFT کلیک کنید .

3 نکته خیلی مهم تبلیغات برای فروش NFT که باید در سال 2022 بدانید

تبلیغات NFT یک سرویس استراتژیک است که نیاز به برنامه ریزی و خلاقیت زیادی دارد اما به طور کلی می تواند موفقیت پروژه شما را شکست دهد.

  • رشد و هیپ را برای پروژه خود افزایش دهید
  • ایجاد و مشارکت جامعه Discord
  • سوق دادن افراد به اکوسیستم بازاریابی شما
تبلیغات NFT فروش

اگرچه گزارش‌های رسانه‌ها به طور مداوم فروش میلیون‌ها دلار NFT و قیمت‌های رکوردشکنی را در بوق و کرنا می‌کنند، تیم دریافت که 15 دلار میانگین قیمت فروش 75 درصد NFT‌ها است و تنها 1 درصد از NFT‌ها به قیمت‌های بالاتر از 1500 دلار رسیده‌اند. علاوه بر این، این مطالعه نشان داد که تنها 10 درصد از معامله گران 85 درصد از کل معاملات را تشکیل می دهند.

1 – بازاریابی ارگانیک برای NFT

ساده ترین راه برای شروع، از طریق تعامل خارجی خود با جامعه NFT است. در بازاریابی ارگانیک مهمترین چیز این است که یکنواخت باشید.

پست کردن و کامنت گذاشتن مداوم روی اکانت‌های دیگران تضمین می‌کند که هر یک از پلتفرم‌ها می‌دانند شما یک فرد فعال و “واقعی” هستید و شروع به ارتقای ارگانیک محتوای شما به صفحه اول می‌کند.

افزایش تبلیغات و آگاهی برای پروژه NFT


بیش از یک میلیون توکن غیر قابل تعویض در بازار موجود است و این تعداد هر روز در حال افزایش است.

ما مرتباً اخبار مربوط به روند NFTهای تازه منتشر شده را در چندین پلتفرم مانند فیس بوک و توییتر می بینیم.

یک هنرمند خلاق می تواند از مهارت های کارشناسان بازاریابی NFT برای به حداکثر رساندن کشش آنلاین خود استفاده کند. این ایده‌های بازاریابی NFT به ایجاد حساب‌ها و صفحات سفارشی‌سازی شده برای تبلیغ کار خود برای مخاطبان متکی است تبلیغات برای فروش NFT .

چگونه انجمن NFT Discord را ترویج کنیم


تبلیغات NFT یک سرویس استراتژیک است که نیاز به برنامه ریزی و خلاقیت زیادی دارد اما به طور کلی می تواند موفقیت پروژه شما را شکست دهد.

با رسانه های اجتماعی تبلیغات ایجاد کنید

  • انجمن اختلاف را ایجاد کنید
  • تلگرام و دیسکورد بهترین پلتفرم های دیجیتال برای تبلیغ NFT هستند. استفاده از آن آسان است، بنابراین می توانید چت های مختلف را در یک کانال ایجاد کنید.

همچنین بسیار راحت است زیرا جامعه بازی شبیه به دیسکورد است. علاوه بر این، همه چیز در مورد ایجاد جامعه است و شما نیاز به یک جامعه قوی برای تبلیغ محصول و خدمات خود دارید.

راه‌های زیادی برای جذب افراد بیشتر به انجمن NFT Discord شما وجود دارد، اما یکی از محبوب‌ترین و موفق‌ترین راه‌ها این است که فرآیند را برای کاربران بازی‌سازی کنید و آن را سرگرم‌کننده/جالب کنید.

یک مثال خوب از این می‌تواند تبلیغی باشد برای دعوت از کاربران دیگر و به ازای هر دعوت، یک بلیت قرعه‌کشی دریافت می‌کنند که آنها را وارد یک قرعه کشی می‌کند تا برنده یک نقطه سفید یا حتی یک ایردراپ رایگان NFT شود.

تبلیغات NFT برای فروش سریع

بازاریابی NFT رسانه های اجتماعی


استفاده از پلتفرم های رسانه های اجتماعی یک استراتژی کلیدی برای ترویج NFT شما است. و اگر از توییتر استفاده نمی کنید، به خودتان صدمه بزرگی می کنید.

پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی برای مخاطبان عمومی ساخته شده‌اند، بنابراین ارائه تبلیغات و پست‌ها به شیوه‌ای آسان و قابل فهم بسیار مهم است.

اکثر کاربران در پلتفرم های رسانه های اجتماعی، کاربران ارزهای دیجیتال نیستند، بنابراین باید به آنها کمک کنید تا بفهمند چرا باید از NFT شما استفاده کنند.

فیس بوک، توییتر، لینکدین، مدیوم، ردیت و غیره رایج ترین پلتفرم های رسانه های اجتماعی هستند که برای بازاریابی رسانه های اجتماعی استفاده می شوند.

بازاریابی توئیتر NFT


آیا سعی دارید محبوبیت پروژه NFT خود را افزایش دهید؟ یک راه عالی برای انجام این کار تبلیغات در توییتر است.

برای این نوع تبلیغات، باید حتما پستی داشته باشید که آماده ارسال و توییت کردن آن هستید. این می تواند یک پست در مورد پروژه شما، یکی از به روز رسانی های NFT شما یا حتی پروژه رقیب باشد.

اگر به نظر می رسد که مردم در ابتدا به آنچه شما توییت می کنید پاسخ خوبی نمی دهند، نگران نباشید، زیرا برای فالوورهای شما و کسانی که افرادی که شما را دنبال می کنند ببینند چه می گویید، زمان می برد.

تبلیغات NFT برای فروش ، همچنین باید مطمئن شوید که وقتی توییت خود را ایجاد می‌کنید، فقط 140 کاراکتر داشته باشد تا بدون نیاز به گسترش آن قابل مشاهده باشد. این کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که مردم دقیقاً آنچه را که شما می خواهید می بینند.

تبلیغات NFT در شبکه های اجتمایی برای فروش

این تنها آغاز تلاش های تبلیغاتی شما با توییتر است.

همچنین می‌خواهید برای افرادی که شما را دنبال می‌کنند پیام‌های مستقیم بفرستید، به این امید که پیام شما را بازتوییت کنند یا مورد علاقه خود قرار دهند و همچنین افرادی را که در مورد موارد مشابه صحبت می‌کنند، دنبال و بازتوییت کنند.

بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) برای NFT


اکنون که نام بزرگی برای پروژه خود انتخاب کرده اید، وقت آن است که به این فکر کنید که چگونه می خواهید افرادی را جذب کنید که می خواهند NFT های شما را بخرند.

اولین کاری که می توانید انجام دهید این است که سئوی خود را بررسی کنید. می‌توانید از ابزاری مانند Google Keyword Planner یا Ubersuggest استفاده کنید تا بفهمید مردم در سرتاسر وب چه عباراتی را جستجو می‌کنند.

اگر می‌خواهید مطمئن شوید که مردم می‌دانند NFT شما همان چیزی است که به دنبال آن هستند، مطمئن شوید که شعار شما شامل عباراتی است که مردم استفاده می‌کنند.

همچنین می توانید پروژه های مشابه دیگری را مشاهده کنید و ببینید نام آنها شامل چه مواردی می شود. به عنوان مثال، [project name] یک نسخه نمادین از جوراب‌های مضمون [رویداد بزرگ] است.

عبارت “نسخه توکن شده” احتمالاً چیزی است که ممکن است کسی به صورت آنلاین آن را جستجو کند، بنابراین اگر می‌خواهیم توجه بیشتری را به پروژه خود جلب کنیم، می‌توانیم آن را در برچسب خود قرار دهیم: [نام پروژه]، نسخه نمادین جوراب‌های مضمون [رویداد بزرگ] .

2 – تبلیغات پولی برای فروش NFT

تبلیغات پولی NFT شما می تواند یکی از بهترین راه ها برای نمایش سریع پروژه شما در مقابل کاربران جدید باشد. نکته کلیدی این است که مایل به انجام کار و سرمایه گذاری برای ایجاد پایه های مورد نیاز برای موفقیت باشید.

در سال 2022، تبلیغات برای فروش NFT ، در فیس بوک و گوگل می تواند مشکل باشد، اگر مطمئن نیستید که چه کاری انجام دهید. بازاریابی NFT باید به اندازه کار توسعه اهمیت داشته باشد زیرا موجی از تبلیغات در بازار ایجاد می کند و بسیاری از رقبای جدید به دلیل مشتریان بزرگ آن جذب این فضا می شوند.

به همین دلیل است که بسیاری از شرکت‌ها از ما برای کمک به ایجاد یک استراتژی برنده برای تبلیغات NFT خود استفاده کرده‌اند.

بیانیه مطبوعاتی


انتشارات مطبوعاتی یک ابزار بازاریابی عالی برای نشان دادن نام شما در مقابل مشتریان بالقوه است. بزرگترین مزیت انجام این کار این است که می توانید مزایا و ارزش های خرید توکن غیر قابل تعویض (NFT) خود را به اشتراک بگذارید.

ابتدا در مورد آنچه که یک بیانیه مطبوعاتی خوب است، تحقیق کنید. برخی از مواردی که باید در نظر گرفت عبارتند از: هدف NFT چیست، چرا برای برخی از جمعیت‌شناسی مفید است و غیره؟

همچنین، شما می خواهید آن را به اندازه کافی برای خوانندگان جالب کنید تا در واقع آن را بخوانند.

شما می توانید این کار را با گنجاندن کارهای قبلی خود در نسخه انجام دهید. اگر نتایج فوری مشاهده نکردید، ناامید نشوید. ممکن است مدتی طول بکشد تا کسی به بیانیه مطبوعاتی شما پاسخ دهد، اما تا زمانی که به آن پیگیر باشید، شروع به دیدن نتایج خواهید کرد!

تبلیغات NFT برای فروش در فیس بوک و اینستاگرام


تبلیغات NFT یک سرویس استراتژیک است که نیاز به برنامه ریزی و خلاقیت زیادی دارد اما به طور کلی می تواند موفقیت پروژه شما را شکست دهد.

فیس بوک و اینستاگرام از طریق یک پایه و اساس درست تنظیم شده می توانند برای وارد کردن ترافیک و سرنخ های زیادی به اکوسیستم بازاریابی شما استفاده شوند.

مدیریت موفقیت‌آمیز کمپین‌های تبلیغاتی پولی زمان زیادی می‌برد، و به همین دلیل مهم است که شخصی برای اجرای حساب اختصاص داده شود. چندین استراتژی مختلف وجود دارد که می توانید بسته به بازه زمانی راه اندازی پروژه خود از آنها استفاده کنید.

هنگامی که محتوایی پیدا کردید که به خوبی با مخاطبان ارگانیک شما ارتباط برقرار می کند، از تبلیغات پولی برای افزایش موفقیت آن استفاده کنید تبلیغات NFT برای فروش .

تبلیغات NFT در توییتر  برای فروش

تبلیغات برای فروشNFT در گوگل


اکنون که به نحوه بازاریابی NFT خود فکر می کنید، وقت آن است که تبلیغات پولی را در نظر بگیرید.

خبر خوب این است که اگر سئو و اینفلوئنسرهای خود را گسترش داده باشید، احتمالاً مخاطبان سالمی از افرادی دارید که از قبل به پروژه NFT شما علاقه مند هستند.

تبلیغات پولی به شما امکان می دهد با افراد بیشتری روبرو شوید که به طور فعال پروژه NFT شما یا حتی پروژه یک رقیب را جستجو می کنند. دو نوع اصلی تبلیغات پولی وجود دارد: تبلیغات جستجو و تبلیغات نمایشی.

تبلیغات جستجو زمانی نمایش داده می‌شوند که افراد چیزی را در Google جستجو می‌کنند، در حالی که تبلیغات نمایشی در مکان‌هایی مانند سمت راست ویدیوی YouTube یا فضای بنر یک وب‌سایت نشان داده می‌شوند.

این روزها، اکثر پروژه‌های موفق هم تبلیغات جستجوی پولی و هم تبلیغات نمایشی را با هم ترکیب می‌کنند تا بهترین شانس را برای دستیابی به مخاطبان هدف خود داشته باشند.

آیا نمی دانید چگونه پروژه خود را در مقابل بازیکنان بالقوه قرار دهید؟ راهی که می توانید این کار را انجام دهید استفاده از Google Adwords برای تبلیغ پروژه خود است.

در اینجا مواردی وجود دارد که باید بدانید:

تبلیغات در گوگل به شما این امکان را می دهد که تبلیغات را بر اساس کلمات کلیدی جستجو شده توسط افراد نمایش دهید و زمانی که نتایج جستجو نمایش داده می شوند، آن تبلیغات را نشان دهید.

سه نوع اصلی تبلیغات وجود دارد:

تبلیغات جستجوی NFT شماره 1 – هنگامی که شخصی کلمه کلیدی را جستجو می کند که با یکی از کلمات کلیدی شما مطابقت دارد، در بالای نتایج جستجو ظاهر می شود.

شماره 2 تبلیغات شبکه نمایش NFT – این تبلیغات در وب سایت هایی که با Google شریک هستند ظاهر می شوند، حتی اگر کسی واقعاً کلمات کلیدی شما را جستجو نکند. این بدان معناست که هر کسی که به هر یک از سایت‌های موجود در شبکه نمایش گوگل نگاه می‌کند، می‌تواند تبلیغ شما را ببیند.

شماره 3 تبلیغات NFT YouTube – اینها قبل یا در حین ویدیوها در YouTube ظاهر می شوند و در لیست ویدیوهای مرتبط نشان داده می شوند. وقتی تبلیغ خود را ایجاد می کنید، حداکثر مبلغی را که مایل به صرف هر روز یا هر هفته هستید انتخاب می کنید و سپس تصمیم می گیرید که کدام تبلیغ را انجام دهید. نوع(های) مورد استفاده (به عنوان مثال، اگر در حال تبلیغ یک بازی NFT هستید، می توانید جستجو یا نمایش را انتخاب کنید).

سپس، هنگامی که شخصی کلمات کلیدی را جستجو می کند که با عباراتی که انتخاب کرده اید مطابقت داشته باشد و آن افراد روی تبلیغ شما کلیک کنند، آنها را به وب سایت یا صفحه فرود شما می برد.

3 – چگونه یک اکوسیستم بازاریابی NFT بسازیم

اکنون، ممکن است فکر کنید: “در دنیا چگونه می توانم یک اکوسیستم بازاریابی NFT مناسب ایجاد کنم؟”

خوب، ما دقیقاً آنچه را که باید انجام دهید را تجزیه می کنیم. اولین چیزی که باید به آن توجه کرد این است که اکوسیستم های NFT دارای سه بخش متمایز هستند:

سایت های NFT: این ها وب سایت هایی هستند که کاربران می توانند در آن ها NFT کسب کرده و خرج کنند.

هر سایتی باید ظاهر و احساس منحصر به فرد خود را داشته باشد، اما همه آنها باید عملکردهای اولیه یکسانی داشته باشند: راهی برای کاربران برای ارسال محتوا، نظر دادن در مورد پست ها، تعامل با یکدیگر و کسب پاداش برای مشارکت.

Tech Stack: مجموعه ای از نرم افزارها و خدماتی است که سایت های شما را اجرا می کند. این شامل بلاک چین شما (در ادامه در مورد آن بیشتر است)، اما همچنین رابط کاربری(های) و میان افزار شما (نرم افزاری که سایت های شما را به هم متصل می کند) می شود.

اتوماسیون و ادغام: تبلیغات NFT برای فروش اینها برنامه‌هایی هستند که اکوسیستم شما را به سیستم‌های اصلی کسب‌وکارتان مانند CRM یا سیستم بازاریابی ایمیلی متصل می‌کنند – مواردی که به تبدیل ترافیک ارگانیک به خریداران کمک می‌کنند.

NFT Inbound Marketing


خوب، پس شما طرح کسب و کار خود را دارید. شما مصاحبه های مشتریان خود را دارید.

شما رقبای خود را می شناسید و نسبت به بازار احساس خوبی دارید. حالا چی؟

بازاریابی ورودی برای پلتفرم های مبتنی بر NFT تمام ترافیکی است که می توانید برای افزایش آگاهی و پذیرش ایجاد کنید.

این خیلی سکسی نیست، اما کاری است که باید قبل از اجرای یک استراتژی “بازاریابی برون مرزی” انجام دهید، مانند تبلیغات در فیس بوک یا قرار دادن آگهی در اطراف شهر. به دست آوردن کاربران جدید به معنای جلب توجه آنهاست.

این بدان معناست که بدانید کاربران NFT در کجا به صورت آنلاین جمع می‌شوند و سپس در آن فضاها شرکت کنید—اطمینان حاصل کنید که مردم از پروژه شما اطلاع داشته باشند و ببینند این پروژه چه کاری می‌تواند برای آنها انجام دهد.

این قرار است کار زیادی داشته باشد. اما در اینجا یک خبر خوب وجود دارد: تبلیغات برای فروش NFT اگر این کار را به درستی انجام دهید، بدون صرف یک سکه، ترافیک زیادی خواهید داشت!

به زبان ساده، بازاریابی ورودی برای پروژه NFT شما، همه منابع رایگان ترافیکی است که می توانید برای افزایش دید و پذیرش روی آن کار کنید.

استفاده از ایمیل مارکتینگ، پست‌های وبلاگ، مشارکت اجتماعی، اجتماعی ارگانیک و همکاری‌ها به پروژه شما اجازه می‌دهد که پایه و پایه محکمی داشته باشد که تبلیغات پولی می‌تواند به خوبی برای بهبود آن کار کند.

بازاریابی برون مرزی برای NFT


بازاریابی برون مرزی فرآیند دستیابی و برقراری ارتباط با افرادی است که قبلاً نام شما را نشنیده اند.

این در مورد فعال بودن است: به جای اینکه منتظر بمانید تا آنها به سراغ شما بیایند، ابتکار عمل برای ارتباط با مردم را به عهده بگیرید.

می‌توانید از تکنیک‌های بازاریابی برون‌گرا مانند تبلیغات رسانه‌های اجتماعی، اشتراک‌گذاری محتوا، و اطلاع‌رسانی روابط عمومی استفاده کنید تا برند خود را مورد توجه کاربران جدید قرار دهید. این یک راه عالی برای رشد جامعه شما و افزایش ارزش آن است – اما برای موفقیت آن، باید استراتژی درستی داشته باشید.

نتیجه گیری نهایی مقاله تبلیغات NFT برای فروش


هنگامی که توسعه کلکسیون های دیجیتال خود را کامل کردید، تبلیغات NFT در مرحله بعدی قرار می گیرد. شما می توانید از چندین تکنیک برای تبلیغ nft خود استفاده کنید.

تبلیغات برای فروش NFT ، اصلی ترین آنها شامل تجزیه و تحلیل مخاطبان، لیست NFT در بازارها، بازاریابی تأثیرگذار و ایجاد یک تیزر چشم نواز است. همچنین می توانید از بازاریابی ایمیلی، ایجاد محتوا و تبلیغات پولی برای تبلیغ NFT های خود استفاده کنید. اگر کار را سخت می بینید، استخدام یک آژانس تبلیغاتی nft برای کمک به شما توصیه می شود.

منبع : tokenminds

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *