گزارش پنجشنبه‌ای که کاخ سفید در روز پنجشنبه منتشر کرد، فهرستی از مراحلی را که همه بلاک‌چین‌ها می‌توانند برای پایدارتر شدن از نظر زیست‌محیطی انجام دهند، شرح داده است، که مستقیماً بر فضای NFT تأثیر می‌گذارد.


این گزارش استدلال می‌کند که بلاک‌چین‌هایی که تحت مکانیزم اجماع اثبات کار – یعنی بیت‌کوین و اتریوم – کار می‌کنند، به‌ویژه انرژی مصرف می‌کنند.
با توجه به اینکه اتریوم بین 20 تا 39 درصد از مصرف انرژی جهانی تولید شده توسط بلاک چین را به خود اختصاص می دهد، ادغام آتی اتریوم ممکن است به کاهش شدید مصرف انرژی بلاک چین که کاخ سفید خواستار آن است، کمک کند، زیرا به سمت اثبات وجود می رود.

مکانیسم اجماع سهام
این گزارش به دنبال صدور فرمان اجرایی 14067 در ماه مارس است که خواستار توسعه مسئولانه این بخش فناوری رو به رشد است که در اینجا به عنوان صنعت دارایی های دیجیتال از آن یاد می شود.


چرا مهم است


به نظر می رسد همه از ادغام آینده اتریوم هیجان زده هستند. حتی کاخ سفید. با توجه به نگرانی‌های زیست‌محیطی که در فهرست استدلال‌ها علیه توسعه بیشتر فناوری بلاک چین قرار دارند، به نظر می‌رسد تغییر آتی بلاکچین NFT به یک مکانیسم اجماع اثبات سهام برای تأیید تراکنش‌های ثبت‌شده روی آن، یکی از رایج‌ترین مسائل مورد بحث آن را حل کند.

همراه با تشویق به سمت رشد آینده. طبق گزارش جدید کاخ سفید، به طور کلی پذیرفته شده است که بلاک‌چین‌هایی که تحت این مکانیسم اجماع کار می‌کنند، در مقایسه با همتایان اثبات کار خود، ریسک «به‌طور قابل‌توجهی کمتری» را در مقایسه با همتایان اثبات‌کارشان، در مقیاس بزرگ‌تر ایجاد می‌کنند.

در حال حاضر، NFT ها به دور از یک استثنا برای عوارض زیست محیطی بالقوه فناوری بلاک چین هستند. همانطور که در مقاله ای از هنرمند محاسباتی Memo Akten توضیح داده شده است، گزارش شده است که هر تراکنش NFT در پلتفرم های مجهز به اتریوم به اندازه یک پرواز چند ساعته انرژی مصرف می کند.

آکتن گفت که این شامل ضرب کردن می شود که ظاهراً همان مقدار انرژی را مصرف می کند که یک «پرواز 1 تا 2 ساعته» مصرف می کند. البته، همه اینها پس از The Merge تغییر خواهند کرد.

«هر مکانیزم اجماع دارای نقاط قوت و ضعف است. کاخ سفید گفت: توسعه مسئولانه دارایی‌های دیجیتال، مکانیسم‌های توافقی را تشویق می‌کند که مصرف انرژی و اثرات زیست‌محیطی را به حداقل می‌رساند و در عین حال منافع را برای مصرف‌کنندگان به حداکثر می‌رساند.

بعدش چی


اگرچه همه چیز برای اتریوم رو به افزایش است، بیت کوین باید در اتخاذ یک مکانیسم اجماع دوستدار محیط زیست از این روند پیروی کند. همانطور که در گزارش کاخ سفید توضیح داده شده است، ایالات متحده در حال حاضر نیروی پیشرو در استخراج بیت کوین در جهان است – موقعیتی که ممکن است از نظر زیست محیطی پایدار شود.

در بدترین حالت، کاخ سفید ممکن است از ابتکارات کشورهایی مانند چین در ممنوعیت رسمی همه چیزهای رمزنگاری – و به نوبه خود، NFTها- پیروی کند. با این حال، باید توجه داشت که ممنوعیت رمزنگاری CCP به سختی باعث کاهش سرعت عملیات استخراج رمزنگاری در کشور شده است.

به خاطر داشته باشید که ممنوعیت مطلق بدترین سناریو مطلق است. با در نظر گرفتن همه موارد، این گزارش را می توان به عنوان یک یادآوری ملایم از سوی کاخ سفید برای حفظ پایداری در ذهن نگاه کرد، زیرا فناوری بلاک چین همچنان به جریان اصلی خود ادامه می دهد.

پرزیدنت بایدن گفت: همانطور که در فرمان اجرایی ماه مارس ذکر شده است، “ما باید رهبری ایالات متحده را در سیستم مالی جهانی و رقابت فنی و اقتصادی، از جمله از طریق توسعه مسئولانه نوآوری های پرداخت و دارایی های دیجیتال، تقویت کنیم.

” «ایالات متحده علاقه مند است اطمینان حاصل کند که در خط مقدم توسعه و طراحی مسئولانه دارایی های دیجیتال و فناوری که زیربنای اشکال جدید پرداخت […] است، به ویژه در تعیین استانداردهایی که ترویج می کنند، باقی می ماند:

ارزش های دموکراتیک. حاکمیت قانون؛ حریم خصوصی؛ حمایت از مصرف کنندگان، سرمایه گذاران و مشاغل؛ و قابلیت همکاری با پلتفرم های دیجیتال، معماری قدیمی و سیستم های پرداخت بین المللی.

مشاهده کامل اخبار کلیک بر روی ، اخبار NFT ، بهترین و بروز ترین اخبار حال حاضر دنیای nft همچنین برای خرید NFT ، کلیک کنید .

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *