آژانس مدل‌های مبتنی بر هنر Photogenics به تازگی راه‌اندازی آینده بخش آواتار خود را اعلام کرده است. به لطف این، مدل‌هایی که در حال حاضر با Photogenics امضا شده‌اند، اکنون می‌توانند «آواتارهای آوانگارد و فوتورئالیستی» خود را برای استفاده در متاورس ایجاد کنند، طبق یک بیانیه مطبوعاتی به اشتراک گذاشته شده با nft now.


فناوری زیربنایی ایجاد این آواتارهای سه بعدی توسط نینا هاوکینز از آزمایشگاه های لیلیوم، همراه با فیلمساز سه بعدی، سیج موری از آزمایشگاه Horizon، رهبری می شود.
بخش آواتار فوتوژنیکس قرار است با 13 آواتار سه بعدی از مدل هایی که در حال حاضر تحت بال خود هستند راه اندازی شود.


چرا مهم است


اگرچه به ظاهر دنیاها از هم جدا هستند، اما ورزشکاران و مدل های حرفه ای در یک چیز مشترک مشترک هستند: آنها فقط می توانند برای مدت طولانی در بالاترین سطح کار کنند.

درست مانند اینکه حرفه ورزشکاران حرفه ای به ندرت بیش از دو دهه قبل از تجزیه بدنشان است، مدل ها نیز به طور مشابه با مشاغل نسبتاً محدودی روبرو هستند. اما نه برای مدت طولانی. از طریق بخش آواتار Photogenics، مدل‌ها ممکن است در نهایت راهی برای غلبه بر محدودیت‌های فیزیکی حرفه‌شان داشته باشند.

«بر خلاف ما آواتار ما هرگز نمی‌خوابد و پیر نمی‌شود. هاوکینز و موری در بیانیه‌ای مشترک در رابطه با راه‌اندازی بخش آواتار می‌گویند . این ابتکار علاوه بر ارائه روشی جدید برای حفظ میراث خود به مدل های خود، آگاهی فوتوژنیک از وضعیت جهان را نیز نشان می دهد.

همه چیز دیجیتال می شود نیکول بوردو، بنیانگذار Photogenics در بیانیه مطبوعاتی گفت: «به عنوان پیشگامان صنعت، ما می خواستیم این فرصت را ایجاد کنیم تا صنعت ما به دست استعدادهای تولید شده توسط رایانه نیفتد.

بعدش چی


استعداد تولید شده توسط کامپیوتر بوردو که امیدوار است با آن رقابت کند، ممکن است از یک منبع بعید آمده باشد: VTubers. VTubers که مخفف “YouTuber مجازی” است، به تدریج در اواخر دهه محبوبیت پیدا کرده است. امروزه، اینترنت مملو از محتوایی است که افراد را در فضای مجازی تزئین کرده‌اند – با این سبک از تجاری‌سازی محتوا با قدرت تمام.

اگرچه ممکن است حوزه‌های مدل‌های مد و VTuber دور از هم به نظر برسند، اما آیا محبوبیت این طاقچه رو به رشد محتوا به حد قابل توجهی برسد، چه چیزی باعث می‌شود برخی از بزرگترین برندهای مد از ارائه مدل VTuber در یکی از کمپین‌های خود جلوگیری کنند؟ ما قبلاً تعداد بیشماری متقاطع بین انیمه و مد بالا را دیده‌ایم – Gucci و Jojo’s Bizarre Adventure در سال 2013 با هم همکاری کردند.

با بخش آواتار جدید Photogenics، حرفه مدلینگ ممکن است استراتژی جدیدی برای حفظ ارتباط خود در دنیای دیجیتالی ما داشته باشد. هاوکینز و موری افزودند: “ابزارها ممکن است متفاوت باشند، اما چشم یکسان است.” این اطمینان‌بخش است که این رشته جدید به دنبال جایگزینی روش سنتی نیست، بلکه به دنبال تقویت آن است.

اکنون، می‌توانیم کمپین‌های نامحدودی را در سراسر مرزها و مناطق زمانی بدون رشته‌های متصل به تولید آفلاین ایجاد کنیم. با متحد کردن استعدادها، آژانس ها و آواتارها، فناوری در دست ابزار قدرتمندی برای سوق دادن صنعت به عصر مجازی جدید است.

مشاهده کامل اخبار کلیک بر روی ، اخبار NFT ، بهترین و بروز ترین اخبار حال حاضر دنیای nft همچنین برای خرید NFT ، کلیک کنید .

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *