سؤالات متداول

آیا هیچ سوالی دارید؟ سوال خود را اینجا بیابید یا از ما بپرسید

چرا استارتاپ شما شکل گرفت ؟دلیل شروع فعالیت ما

استارتاپ ها معمولاً توسط موسس (بنیانگذار انفرادی) یا بنیانگذاران گروهی شروع می شوند که راهی برای حل یک مشکل دارند. بنیانگذار و ایده پرداز این استارتاپ جناب مهندس سجاد میرصفوی میباشد . 

استارتاپ چیست ؟توضیح کلی استارتاپ
مفاهیم استارتاپ ها و کارآفرینی مشابه هستند. با این حال ، کارآفرینی به کلیه مشاغل جدید ، از جمله خود اشتغالی و مشاغل که هرگز قصد بزرگ شدن یا ثبت نام شدن ندارند ، اطلاق می شود ، در حالی که استارتاپ ها به مشاغل جدیدی که قصد دارند فراتر از بنیانگذار انفرادی رشد کنند ، کارمند داشته باشند و قصد رشد بزرگ دارند. شرکت های نوپا با عدم اطمینان بالا روبرو هستند و از شکست بالایی برخوردار هستند ، اما اقلیت هایی که به موفقیت شرکت های موفق تبدیل می شوند این پتانسیل را دارند که بزرگ و تأثیرگذار شوند. برخی از استارتاپ ها تبدیل به یک اسب شاخدار می شوند ، یعنی شرکت های نوپا خصوصی که بیش از یک میلیارد دلار ارزش دارند.
NFT چیست؟توضیح کلی nft

توکن NFT(Non-Fungible Token) که به معنای توکن غیرقابل تعویض می باشد ، توکن مخصوص رمزنگاری است که از فناوری بلاکچین برای ارتباط با یک دارایی دیجیتال منحصر به فرد استفاده می کند که قابل تعویض نیست .توکن های غیر قابل تعویض با ارزهای دیجیتال معروف مانند بیت کوین، اتریوم و مونرو تفاوت دارند زیرا آنها قابلیت جابجایی دارند برای مثال می توان یک بیت کوین را با بیت کوین دیگر عوض کنید.

آیا سایت خرید NFT امن هست ؟چرا باید اعتماد کنیم

سایت Nftkharid با ssl گوگل که در بالای صفحه میبینید امن ترین سایت مرجع nft در ایران هست . همچنین شما برای خرید nft باید وارد سایت opensea بشید و سایت ما هیج دخالتی در پول شما ندارد . شما از طریق opensea خرید میکنید و ان اف تی شما مستقیم وارد ولت خودتان میشود .

سایت opensea معتبر هست ؟معرفی سایت opensea

سایت opensea معتبر ترین و بزرگترین سایت فروش NFT در کل دنیا میباشد و مورد اعتماد تمام بزرگان ، رعیس جمهور کشور های مختلف و بزرگترین سرمایه داران دنیا هست . شما میتوانید با یک سرچ ساده بزرگ بودن و معتبر بودن سایت opensea را متوجه بشید و با خیال راحت خرید ان اف تی خود را انجام دهید . opensea بهترین سایت برای خرید و فروش سریع و راحت ان اف تی در دنیا هست . 

آیا سایت شما قابلیت طراحی NFT هم دارد ؟طراحی و ساخت NFT

بله یکی از بهترین و خاص ترین امکاناتی که سایت مرجع NFT در ایران یعنی سایت خرید nft دارد این هست که متخصصان ایرانی و خارجی ای وجود دارد که میتوانند به درخواست شما و بررسی ترند های دنیا یک ان اف تی با پتانسیل فروش بالا برای شما طراحی کنند تا شما بتوانید بیشترین سود را کنید .

ایا اینده NFT ها و متاورس خوب هست ؟آینده NFT و متاورس

شک نکنید شبیه به روزی که بیت کوین قیمتش کمتر از 1 دلار بود و کسی سمتش نمیرفت و الان پرواز ککرده NFT ها هم هنوز اول راه و مسیر هستند و به زودی کسانی که از امروز وارد این صنعت شدن  5 سال دیگه به جایگاه های خوبی در دنیا میرسند .

از ما بپرسید

اگر نتوانید سؤال خود را در اینجا بیابید ، می توانید از ما بپرسید ، لطفا سؤال خود را ارسال کنید ، ما در کمتر از 24 ساعت به شما پاسخ خواهیم داد.