خرید NFT کفش

خرید NFT کفش


خرید NFT کفش ، به دنبال کفش‌های کتانی NFT STEPN هستید؟ ما هر آنچه را که باید بدانید در زیر داریم. همانطور که ممکن است شنیده باشید NFT ها یک طبقه دارایی جدید هستند که هم توسط اخلالگران ارزهای دیجیتال و هم خانه های حراج سنتی پذیرفته شده اند .

اشتیاق به جمع آوری مد دیجیتالی شده از یک فعالیت حاشیه ای به رقابت شدید بین کلکسیونرهای ثروتمند تبدیل شده است.خرید NFT کفش  و در دسترس بودن اقلام مد کمیاب و انحصاری در بازارهای دیجیتال، این تغییر در طرز فکر را تشدید کرده است و امکان لاف زدن سریع در رسانه های اجتماعی را فراهم کرده است.

یکی از مهم ترین صفحات مربوط به NFT : اخبار NFT

چرا باید خرید NFT کفش انجام دهیم ؟

مد دیجیتال همراه با دیجیتالی شدن روزافزون زندگی روزمره ما به سرعت در حال تکامل است. سال گذشته، NFTهایی که در بازار مجموعه دیجیتال فروخته می‌شوند، بیش از 2 میلیارد دلار در سه ماه اول ثبت شده‌اند – افزایش عظیم 2000 درصدی نسبت به سه ماهه قبل.

حتما بخوانید : خرید NFT میمون

برندهای مد در سرتاسر جهان به دلیل محبوبیت فزاینده NFT ها، خرید NFT کفش ، به فرصت های اقتصادی در حال ظهور در دنیای شکوفا ارزهای دیجیتال توجه می کنند. آیا آینده ای برای مد در دنیای دیجیتال وجود دارد، زمانی که صنعت آنقدر متکی است به آنچه ما روی بدن خود می پوشیم؟

چه چیزی باعث ایجاد stepn کفش ورزشی NFT شد؟

NFT کفش

شوق کفش‌های ورزشی NFT توسط RTFKT، یک برند کفش ورزشی که کفش‌هایی را تولید می‌کند که فقط در دنیای دیجیتال وجود دارند، پیشگام شد. این برند در سال 2020 توسط استیون واسیلوف، کریس لی و بنوا پاگوتو تأسیس شد.

اولین نسخه این شرکت، شخصیت Pagotto’s League of Legends بود که یک جفت کفش ورزشی سفارشی برای جام جهانی 2018 را برجسته می کرد. اگرچه پاگوتو در فینال شکست خورد، اما چیزی بسیار ارزشمندتر را به خانه برد. همه در مورد کفش های او جویا می شدند. آنها چگونه می خواستند یک جفت به دست آورند؟

در آن زمان بود که درک داشتن یک تجارت قانونی در دست توسعه دهندگان بود. و این همان چیزی است که به چیزی منجر شد که آنها چشم انداز ساختن برند آینده را در نظر گرفتند. امروزه، این بزرگترین فروشنده کفش های کتانی NFT است و بر رونق بازار مد NFT تأثیر گذاشته است.

Nike NFT بهتره یا Gucci NFT

جای تعجب نیست که سایر برندهای بزرگ مد از جمله نایک و گوچی به این روند پیوسته اند و مجموعه و بازار کفش های ورزشی NFT خود را ایجاد کرده اند. آیا این به زمانی در آینده اشاره می کند که خریداران بیشتر به دارایی های دیجیتالی خود توجه کنند تا دارایی های فیزیکی خود – یا نه؟

خرید NFT کفش ورزشی چیست؟ چرا هزینه زیادی دارند؟

کفش ورزشی NFT چیست؟ اگر با مفهوم NFT آشنا هستید ، اصطلاح “کفش ورزشی NFT” کاملاً قابل توضیح است. آنها به بیان ساده، نسخه های دیجیتالی نمایش فیزیکی یا هنری کفش های کتانی هستند.

صنعت کفش از روند رو به رشد مالکیت دارایی های دیجیتالی دور نمانده است و بسیاری از شرکت های مد در حال عرضه کفش های ورزشی با نسخه محدود با مدیریت مالکیت مبتنی بر بلاک چین هستند.

خرید NFT کفش ، محبوبیت موجود NFT ها عامل اصلی افزایشی است که این لباس های دیجیتال تجربه می کنند. کفش‌های ورزشی NFT، به‌عنوان سایر موارد استفاده از NFT، از فناوری اثبات مالکیت خود استفاده می‌کنند که مالکیت هر محصول را به طور نامحدود با یک شماره شناسایی منحصر به فرد ردیابی می‌کند.

بسیاری از برندهای مد به دلیل نیاز به انحصار و منحصر به فرد بودن، اکنون از NFT برای ساخت لباس مجازی و درآمد هنگفتی استفاده می کنند.

آنها هنوز در مورد اینکه چرا این لباس های دیجیتال باید ارزش داشته باشند، شک و تردید زیادی دارند. بیشتر مردم احساس نمی‌کنند که صاحب آن اقلام هستند، زیرا نمی‌توانند آنها را در زندگی واقعی لمس یا تجربه کنند. با این حال، حس مالکیتی که NFT ها در کاربران خود القا کرده اند به این دارایی های دیجیتال ارزش می دهد.

چگونه کفش های ورزشی NFT در دنیای دیجیتال وارد بازی می شوند؟

اکنون که متاورس یک چیز است و همه می‌خواهند بخشی از آن باشند، خرید NFT کفش ها بسیار محبوب‌تر خواهند شد. و البته، در آن دنیای مجازی به کمد لباس نیاز خواهید داشت، اینطور نیست؟ اکنون ممکن است یک کمد کامل را با هزاران دلار بخرید، اما نمی توانید آن را در زندگی واقعی بپوشید. و برندهای بزرگی مانند گوچی در تلاش هستند تا این امکان را فراهم کنند.

در نتیجه، کفش های ورزشی NFT در حال تبدیل شدن به بخشی از توسعه واقعیت مجازی هستند که تصور می شود ترکیب ایده آلی باشد.

پروژه های کفش ورزشی NFT: برندهای برتر در حال ساخت کفش های ورزشی NFT

خرید و فروش NFT کفش

میل مردم به یک تی شرت کاملاً متناسب، شلوار نایلونی که با هر قدم تاب می خورد، و کفش های کتانی که برای تحت تأثیر قرار دادن دوستان می پوشید، چیزی است که صنعت مد را تقویت می کند. بازی متاورس PS5 شباهت زیادی به فیفا دارد، آن را اینجا ببینید.

این باعث می شود که همکاری بین دنیای دیجیتال و صنعت مد در ظاهر غیرممکن به نظر برسد زیرا مد متکی به دنیای فیزیکی است.

با این حال، این مانع از تلاش برندها برای تحقق مد دیجیتال نشده است.

بسیاری از برندها ابتکار عمل را به دست گرفته اند و فعالانه به دنبال نفوذ به هر گوشه و شکاف قلمرو دیجیتال برای غلبه بر محدودیت های فیزیکی خود هستند. برخی از برندهای مد که انگشتان پای خود را وارد بازار کفش های کتانی NFT کرده اند عبارتند از خرید NFT کفش :

نایک

نایک CrytoKicks را خریداری کرد و با علامت تجاری، پلتفرمی برای NFTها که قرار است کفش‌هایی برای دنیای مجازی ایجاد کند، ثبت کرد. این شرکت بعدا فاش کرد که ویلسون چندلر، بازیکن سابق NBA، به عنوان چهره این پلتفرم ثبت نام کرده است. 

برای جلوتر بردن همه چیز، غول پوشاک همچنین اقدام به خرید دیگری از استودیوهای RTFKT کرد. این نشان می‌دهد که نایک چقدر در مورد سرمایه‌گذاری روی روند کفش‌های ورزشی NFT جدی است.

استودیو RTFKT ظاهراً یک برند پیشرو در صنعت است که کلکسیون های نسل بعدی را ارائه می دهد که بازی و فرهنگ را از طریق نوآوری های پیشرفته ادغام می کند. 

اخیراً، استودیوها به دلیل همکاری تحسین شده با یک هنرمند نوجوان FEWOCiOUS که منجر به فروش 600 کفش ورزشی مجازی با کفش های واقعی شد، خبرساز شد. مجموع درآمد تولید شده بیش از 3.1 میلیون دلار فاش شد و واقعیت شگفت انگیز این است که این مجموعه در شش دقیقه اول فروخته شد.

گوچی

اگرچه گوچی هنوز یک NFT واقعی منتشر نکرده است، اما علاقه عمیقی به انجام این کار در آینده نشان می دهد. این برند در حال آزمایش آب در فضای مد مجازی با توسعه کفش‌های ورزشی دیجیتال درون‌برنامه‌ای است که در اختیار بازیکنان قرار می‌گیرد.

StockX

StockX یک فروشنده آنلاین لباس های خیابانی و کفش های کتانی است. این شرکت برنامه‌ای برای راه‌اندازی پلتفرمی به نام «Vault NFTs» اعلام کرد که در آن کاربران می‌توانند NFT‌های بسته‌شده به کفش‌های ورزشی فیزیکی را از برندهای بزرگ ورزشی خریداری و بفروشند. خرید NFT کفش این حرکت نوآورانه توسط StockX علاوه بر فروش کارت‌های تجاری و سخت‌افزار بازی، وسیله‌ای برای باز کردن جریان جدیدی از درآمد است.

فرقه و باران

Cult&Rain، یک برند مد دیجیتال، به تازگی اولین مجموعه کفش NFT خود را با نام The Genesis Drop منتشر کرده است که به کفش های گران قیمت واقعی گره خورده است. کفش‌های ورزشی NFT ارائه شده شامل 2000 NFT متحرک 4K بر اساس بلاک چین اتریوم است و می‌توان آن‌ها را با یک جفت کفش ورزشی ممتاز ساخت ایتالیا مبادله کرد.

گل برای جامعه

Flowers for Society یک تجارت کفش جدید است که می خواهد دنیای جمع آوری کفش های کتانی و کفش های کتانی دیجیتالی را به هم نزدیک کند. SEED.ONE اولین کفش ورزشی این برند است و طراحی فوق‌العاده‌ای با زیره میانی دارد که به نظر می‌رسد تا حدودی با چاپ سه بعدی و با طرحی از سوراخ‌ها همراه است.

کفش قوس

ابتکار کاملاً جدید Arc Footwear، پروژه SNKR، مجموعه ای از مفاهیم منحصر به فرد را در توسعه یک ابر دنیای مد مجازی رهبری می کند. و این شرکت به انتشار گسترده در آینده اشاره می کند.

کفش کمیاب

RareShoe صفحه اینستاگرام خود را پر از طرح هایی از مجموعه ای از آثار هنری ارزشمند کفش ورزشی NFT کرد. سه NFT ویژه در این مجموعه گنجانده شده است، همچنین مجموعه‌ای از «دانک‌ها» با الهام از دانک‌های بدنام نایک و جدیدترین تلاش آن‌ها، «جردن 1»، که به درستی از شبح عالی همه دوران‌ها جوردن 1 الهام گرفته شده است.

“In Bloom Jordan 1” یک کفش NFT که به قیمت 3.3 ETH (به ارزش 5592.37 دلار در آن زمان) فروخته می شد، نمونه دیگری از این است که چگونه قیمت ها می توانند بر اساس جفت و حراج متفاوت باشند.

  • چیزی که شاید معروف ترین فروش در دنیای کفش های ورزشی NFT باشد، مربوط به هنرمندی به نام FEWOCiOUS است که دارای سه جفت کفش کتانی با قیمت های 3 هزار دلار، 5 هزار دلار و 10 هزار دلار است. این فروش هفت دقیقه به طول انجامید و بیش از 3.1 میلیون دلار از این جفت ها فروخته شد.
  • استفن کوری ، فوق ستاره NBA، پس از فهرست کردن مجموعه‌ای از 2974 NFT – کپی کفش‌هایی که در مسابقات مهم دوران حرفه‌ای‌اش می‌پوشید، بازار NFT را شوکه کرد. هر یک از NFT ها 333 دلار قیمت داشتند و در حال حاضر به فروش رسیده اند. صاحبان NFT ها توانستند آن ها را در سه پلتفرم متاورس مبتنی بر اتریوم به نمایش بگذارند: Decentraland، The Sandbox برندهای Animoca، و Gala Games از Eric Schiermeyer. درآمد ایجاد شده ظاهراً به عنوان کمک های مالی به سازمان های مختلف که دسترسی به ورزش را ترویج می کنند، اهدا شد.

رابطه بین کفش های ورزشی NFT و Metaverse

فروش NFT کفش

متاورس، یک دنیای مجازی زنده و زنده که در آن افراد می توانند با سایر کاربران تعامل داشته باشند، از حالت تئوری به واقعیت تبدیل شده است و در حال حاضر به عنوان آینده اینترنت از آن یاد می شود. بنابراین، مد در کجا قرار می گیرد؟ پاسخ سه حرف است: NFT، اختراعی که دنیای هنر را تکان داد.

تکنیک تأیید مالکیت مبتنی بر بلاک چین NFT ها ثابت کرده است که یک برنامه کاربردی مفید در دنیای دیجیتال است، جای تعجب نیست که آنها مانند دیوانگی با قیمت های بالا به فروش می رسند. 

برندهای لوکس و مشتریان به طور یکسان اکنون پلت فرمی برای نمایش مجموعه لباس های مجازی خود دارند، خرید NFT کفش زیرا جهان عمیق تر به فراسوی مد می پردازد. این فقط در مورد کفش نیست، این بهترین نمایشگر NFT 2022 را بررسی کنید.

کفش ورزشی NFT در متاورس


در اینجا برخی از راه هایی که کفش ورزشی مورد علاقه شما می تواند در دنیای متاورس ظاهر شود آورده شده است:

  1. هنر دیجیتال و کلکسیون
    در حال حاضر، اکثر NFT های مد به عنوان کلکسیون ها و آثار هنری در نظر گرفته می شوند. طرفداران کفش‌های کتانی، مانند انجمن NFT، به صورت انحصاری فروخته می‌شوند که شامل اقلام قدیمی کمیاب، نسخه‌های محدود، کمپینگ در خارج از فروشگاه‌ها و فهرست انتظار می‌شود. کفش ورزشی واقعی شما ممکن است در بلاک چین به عنوان یک کارت تجارت مجازی NFT یا یک قطعه هنری سنتی دیجیتالی برای تحسین، احترام یا به رخ کشیدن نمایش داده شود.
  2. مستقیم به آواتار
    مجموعه های دیجیتال مستقیم به آواتار (D2A) در حال حاضر توسط تولید کنندگان مد منتشر شده است. در سال‌های اخیر جریانی از شرکت‌های پوشاک جدید وجود داشته است که به تولید و فروش پوشاک فقط دیجیتال اختصاص داده شده‌اند. سیستمی از هاب های واقعیت افزوده و مجازی را در نظر بگیرید که ممکن است از طریق تلفن های همراه یا هدست قابل دسترسی باشند.

نتیجه گیری نهایی مقاله خرید NFT کفش

خرید NFT کفش ، برای معرفی خود در دنیای مجازی، کاربران می توانند آواتارهای دیجیتالی را طراحی و شخصی سازی کنند. در متاورس، خود را با کفش های ورزشی NFT از برندهای مورد علاقه خود ابراز کنید یا آواتارهای جدید را در چند ثانیه بخرید و بفروشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *